26 Ağustos 2015 Çarşamba

Müşteri İlişkileri Yetkilileri

 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerden mezunsanız ya da Yüksek Lisans derecesine sahipseniz veya devam ediyorsanız,
- Çok İyi derecede İngilizce biliyorsanız,*
- 27 yaşını aşmadıysanız,
- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da sınav tarihi itibariyle en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için),
- Satış alanında kariyer yapmayı hedefliyorsanız,
- Etkileme ve ikna kabiliyetinize güveniyorsanız,
- Müşteri odaklı yaklaşım ile ilişki ağı kurabileceğinize inanıyorsanız,
- Ekip çalışmasına yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız,

Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?

İş tanımı:
Bankacılık hizmetlerini müşterilerimizle buluşturduğumuz Türkiye genelindeki şubelerimizde** Bireysel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı alanında müşterilerimizle olan ilişkilerimizi geliştirmek. Onların ihtiyaçlarını anlayıp; danışmanlık sunmak ve ürün satışı yaparak bankamıza kazandırılmasından sorumlu olmak.

Başvuru Aşamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Adayların önceki dönemlerde açılmış olan Bankamız Müfettiş Yardımcısı / Management Trainee /  Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya ST işe alım süreçlerinde  herhangi bir mülakat aşamasında elenmemiş olmaları gerekir.

* Sınav sürecinde ingilizce yabancı dil sınavı da uygulanacaktır. Ancak TOEFL'dan min.75 veya IELTS'ten min. 6 puan almış ve belgesi en az Kasım 2015 tarihine kadar geçerli olan adayların Yabancı Dil sınavına katılmalarına gerek yoktur.  Fakat bu adayların başvuru sırasında TOEFL veya IELTS alanını doldurmaları gerekir.

İlgilenen adayların, en geç 28 Ağustos 2015 tarihine kadar özgeçmişlerini eksiksiz doldurarak başvuru yapmalarını bekliyoruz.

Aranan özelliklere uygun adaylarımız, 6 Eylül 2015 tarihinde İstanbul' da ve Ankara'da yapılacak olan ''Genel Yetenek'', ''Dikkat'' ve ''Yabancı Dil'' sınavlarına davet edileceklerdir.

Sınav, mülakat davetleri ve sonuç bildirimleri adaylarımıza e-posta ve sms ile yapılacaktır.

** İzmir ili için ihtiyacımız olmaması sebebi ile bu sene alım yapılmayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder