Emlak

Satılık

 
 
 
 
 
 
Rate This

Gündoğan Satılık3+1 Villa
500 000.00 TL
500 000.00 USD
4 062 500.00 UA
16 000 000.00 Ru
1 475 000.00 EURO
zure Sitesi Kızılcaburun Mevkii Gündoğan BodrumOwnerSuper User, caglararli@hotmail.comListing type:house for salePrice:500 000.00 TLDescription:
Bodrumun en güzel yerinde kiralık lüks villa erken alan kazanır…..  Büyük İndirimde Hemen arayın İnanılmaz bir fiyattan villa sahibi olun
Site içerisinde yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, havuz bar,cafe, çoçuk oyun alanı, site doktoru, spa merkezi, seyir terasları, resturant, 24 saat site güvenliği ve gözetimi, internet, WİFİ, merkezi uydu sistemi ve güvenlik, merkeze ve plajlara site müşterilerine ücretsiz servis aracı,özürlü kolaylığı,müşteri temsilcisi ve size ait danışman,tenis kortu,fitness,yürüyüş parkuru,spor salonu,yaşam boyu öğrenim ve kişisel gelişim merkezi, profesyonel ve uzman site yönetimi ve kiralama servisi bulunmaktadır.
Randevu için siz çağrı atın ben sizi arayayım.EMLAKÇI DEĞİLİM.Özel istekleriniz görüşülür ve yerine getirilir…
Salon+açık mutfak, 3 yatak odası, 2 banyo, teras, balkon, bahçe, vardır. Eşsiz bir manzaranın doyumsuz bir seyir zevkinin, en güzel anları yaşamak isteyenler içindir.Muhtesem deniz ve doğa manzarası vardır. Sabah denizden gelen sis, evi gökyüzünde bulutların üstünde hissettirir.24 adet triplex villadan oluşan A blokların büyüklükleri 237 metrekaredir. Deniz mavisinin her tonunu seyrederken, sevdiklerinizle geniş teraslarda geçireceğiniz zamanın tadına varacaksınız.Akşamları denizden esen hafif rüzgarlar size doğru safkan atların koştuğunu hissettirir. Size kavuşurcasına dalgalar birbirleriyle yarışır.
Salon + Açık Mutfak
3 Yatak Odası
2 Banyo
Teras/Balkon
Net Alan : 85 m²
Brüt Alan : 237 m²

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder