17 Ekim 2015 Cumartesi

Nasıl Ünlü Olabilirim?

Ünlü olmak kimi zaman hayallerimizi süslemiştir. Bir çok ünlünün yerine kendimizi koyduğumuz günler bile olmuş acaba nasıl ünlü olabilirim diye düşünmüşsünüzdür.

Filmler de olduğu gibi yoldan geçen bir adamın bizi keşfetmesini tabi ki beklemeyiz. Öncelikle iyi bir oyuncu olduğunuzu olabileceğinizi düşünüyorsanız bu alanın eğitimini alın. Eğitim almadan hep eksik olmuş ve eksik kalmış olacaksınız. Ardından cast ajanslarına kayıt olabilirsiniz. Bu ajanslar sizi özellik ve yeteneklerinize göre yönlendirmektedirler. Oyunculuk değil de sesiniz güzel olabilir. Tabi ki bunun da eğitimini almanız şart. Ardından ülkemizde birçok ses yarışması yapılmaktadır. Bunlara katılarak kendinizi kanıtlayabilir ve yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Hiç kimse çalışmadan hatta çok çalışmadan ünlü olmadı olamaz. Sizde yeteneklerinizi daha da geliştirin.

Nasıl ünlü olabilirim sorumuzun cevabı yukarıda ki metinde var. Sizde kendinizi geliştirin isteyin ve başarın. Çünkü istemek başarmanın yarısıdır. Bu yoldan vazgeçmeden azimli olarak çalışarak bir yerlere gelebilirsiniz. Hayaliniz olan ünlü olmak hedefiniz olsun. Hedefinizden sapmadan korkmadan ve bırakmadan savaşın. 
 
 
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder