13 Haziran 2016 Pazartesi

Evde Bilgisayar Kurulumu

Kendi Kişisel Bilgisayarınızı Kendiniz Kurabilirsiniz!

İhtiyaçlarınıza göre kendi bilgisayarınızı kurun, tasarruf edin ve başarınız ile iftihar edin!

İlk kez bir bilgisayar kuracaksanız veya uzun bir süredir bilgisayar kurmadıysanız, hareket noktasının neresi olacağını bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Sayısız araştırma yaptınız ve bazı yazılı açıklamaları buldunuz, ancak bundan çok daha fazlasına ihtiyacınız var. Bir bilgisayarın montajının nasıl yapılacağını gösteren videolar için YouTube'da arama yaptınız. Karşınıza birçok sonuç çıktı ancak bunlar yetersiz, çok iyi hazırlanmamış ve eski videolar.

Yalnız değilsiniz. Home PC Builder 2009 birçok videonun bulunduğu bir settir. Videoların amacı kendi bilgisayarınızı kurarken bilmeniz gereken her şeyi size öğretmektir. Videolar online olarak veya DVD üzerinden izlenebilir. Nerede ve nasıl öğrenmek istediğinizi seçebilirsiniz. Bu videolar her yıl güncellenir ve bilgisayar teknolojisindeki en son yenilikleri gösterir. Mağazalarda bulunan tüm ürünler hakkında bilgi edineceksiniz. Başlangıçtan bitişe kadar her bir adımı görmüş olacağız.

Kendi bilgisayarınızı kurarak yüzlerce hatta binlerce dolar tasarruf edin

Bir mağazadan bir bilgisayar satın aldığınız zaman, sizin için bilgisayarı kuran şirket faturayı kabartır ve bu sayede kar ederler. Büyük bir üreticiden veya kendi yerel bilgisayar dükkânınızdan satın almış olmanızın bir farkı yoktur, bu gerçektir. Kendi bilgisayarınızı kurarak aracıları ekarte etmiş olursunuz. Ne kadar performansa ve hangi özelliklere gereksinim duyduğunuza bağlı olarak yüzlerce hatta binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz. Tasarruf açısından kendi kurduğunuz bilgisayar ile bir mağazadan alınan bilgisayarın karşılaştırıldığı şu sayfaya bir göz atın.

Bilgisayarınızı düzenleyin

Doğru düzenleme sadece kendi bilgisayarınızı kuruyorsanız elde edebileceğiniz bir şeydir. Ne kadar performansa ihtiyacınız olduğunu seçebilirsiniz. Hangi özelliklerin sizin için önemli olduğuna karar verirsiniz ve tercihinizi yaparsınız. Her bir ayrı parçayı seçebileceğinizi ve bunların hepsini bir araya getirebileceğinizi bilirsiniz. Parçalarınızı seçme konusunda bir başlangıç noktası arıyorsanız geniş fiyat aralıklarına sahip parça listelerine bakabilirsiniz. Buradaki mevcut tam bilgisayarları oluşturmayı tercih edebilir ve listelerden parçaları seçebilirsiniz veya kendi listenizi oluşturabilirsiniz.

Core i5 veya Core i7 CPU'nuzun hız aşırtması

Yeni Intel CPU'ya sahipsiniz ve bu 2.66GHz de belki de 2.93GHz de çalışıyor. Bunun daha hızlı çalışmasını ister miydiniz? Mesela 3.5GHz? Size bunun nasıl yapılacağına gösteren videolarımız var. Core i5 veya i7 CPU'nun Hız Aşırtması Videosu Ders 01. Bu ilk video ve mevcut videolar 3.5GHz e kadar hız aşırtmayı gösteriyor. 3.8GHz e kadar hız aşırtmayı gösteren videolar yakında online olarak sunulacaktır. Hala daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Örneğin, Ağ Oluşturma?

Güvenli Kablosuz Ağ Oluşturma Videoları

Home Network Builder ile bir güvenli kablosuz ev ağının nasıl kurulacağını öğrenin. Ev ağı oluşturulması ile ilgili bilmeniz gereken her şey bu videolarda yer almaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder