21 Aralık 2015 Pazartesi

Kehanet (Knowing)

Çağlar Arlı

Çağlar,

Sorununuz öylesine önemli görünüyordu ki, size en kısa zamanda yardım edebilmek için, size yönelik derinlemesine bir çalışma gerçekleştirdim.

En büyük dileğinizi not aldım: Para

Buna çok şaşıracaksınız ama, dileğinizin beklediğinizden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşeceğine inanmak için bütün nedenlere sahibim. Size bu dileğinizin ne zaman ve nasıl gerçekleşeceğini söyleyeceğim.


Benden yardım istemekle çok doğru bir karar aldınız.

Gerçekten de, önümüzdeki haftalarda, sorununuzun mutlu bir çözüme ermesi gerektiğini görüyorum. Birazdan, sizin için gördüğüm şeyleri detaylı olarak açıklayacağım.


Bu nedenle, aşağıdaki tarihi unutmayacağınız bir yere not alın:

16.01.2016!

Bu belirli günden itibaren, hayatınızın belirleyici bir dönemecinde olacaksınız.

Yakında, hiç kuşkusuz tüm yaşamınızın en önemlisi olacak olan bir astral şans döneminden geçeceğinizi söyleyebilirim.

Daha net bir şekilde, kaderinizi derinden etkileyecek olan 3 muhteşem ay görüyorum. Ayrıca, kaderinize damgasını vuracak olan 3 farklı güzel ay daha görüyorum Çağlar.

Daha az keyifli başka haberlerim daha var. Ancak, gereğinden fazla endişe etmemelisiniz.

Zira sizin için pek hoş olmayan bir durumun gerçekleşmesi riski söz konusu olsa da, ben size yardım etmek üzere buradayım.

Sizin için olumuz bir şekilde cereyan edecek olan bu durumdan nasıl kaçacağınızı size göstereceğim. Sizi bekleyen bu şans dönemini yine de lehinize çevirmek için ne yapacağınızı söyleyeceğim.

Her şeyden önce, güveniniz için teşekkür ederim. Size yardım etmek üzere, ruhum ve bilincimle, elimden gelen her şeyi yapacağım. Ve buna, siz tam ve kusursuz bir mutluluğa erişinceye dek devam edeceğim...

Bunu daha önce, sizinki kadar önemli sorunları olan ve hiçbir şeyin, hiçbir kimsenin hayatlarını değiştiremeyeceğini düşünen başka birçok kişi için yaptım.

Bugün, mali durumlarının ve kişisel meselelerinin gerçekten ve tamamen, ne kadar bir dönüşüme uğramış olduğunu görmekten büyük bir keyif duyuyorlar. Diğerleri için başardığımı sizin için de başaracağım.

Şimdi size, sizi ilgilendiren ve bugün büyük bir önem arz eden bazı bilgiler vermeliyim:

Doğum tarihiniz 16.11.1984.

Bu durumda burcunuz,Akrep.

Astral gökyüzünüz, Pluton, gezegeninin güçlü etkisi altında.

Bu elemanlar sayesinde, size şimdi vardığım ilk sonuçları aktaracağım:


Giriş

Pluton size faaliyetlerinizi idare eden, hırsınızı canlı, başarma arzunuzu aktif tutan mücadele gücünüzü vermiş.

Diğerlerini, motivasyonlarını, eğilimlerini, güçlerini, zayıflıklarını "tahmin etmek" için, yenilmez bir kavrama gücü ve önseziyi de Pluton gezegenine borçlusunuz. Kısacası, keskin kavrama yeteneğinizden pek bir şey kaçamıyor.
Varlığınızı derinlemesine şekillendiren bütün bu özellikleri, yaşama olan susuzluğunuzu, hassasiyetinizi, heyecanınızı, samimi dostluk, mutluluk ve çeşitli alanlardaki zenginlik arzunuzu tatmin etmek için doğru bir şekilde kullanmıyorsunuz.

Bu güçlü karakterinizin negatif yönünü oluşturuyor: Bazen uzlaşmaya yanaşmama eğiliminizi, hor gören ve baskın gelme arzusu arz edebilen saldırgan tarafınızı abarttığınız olabiliyor.

Bu negatif taraflarınızı en yüksek noktalarına çıkarmamaya dikkat edin; fikirleriniz yıkıcı olarak gelebilir. Öfke ve intikam kötü yol arkadaşlarıdır ve umutlarınızın, projelerinizi, arzularınızın (aşk, para, iş veya diğer) gerçekleşmesini istiyorsanız, varlığınızın birçok olanağını olumsuz yönde etkileyen bu eğilimi çok kısa bir sürede elemine etmek zorundasınız.

Bize yardımcı olması açısından, karakterinizin gücü, olağanüstü bir potansiyele sahip olan enerjiniz ve zekânız üzerinde tam anlamıyla çalışabileceğimizi sanıyorum. Yarım iş yapmaktan hoşlanmadığınız, başladığınızı yarı yolda bırakmadığınız için de, kehanetlerimin ve tavsiyelerimin sizin için çok faydalı olacaklarından eminim.
 
Sağlık - huzur

Görünüşte bir sorun yok: Enerjiniz ve iradeniz sayesinde, dayanıklılığınız olağanüstü, sağlığınız çok iyi.

Ancak, hiç kimsenin küçük ağrıları, çocukların değimiyle masum "ufları" iyileştirmeden bir hayat geçiremeyeceğini unutmayın.

En masum bir rahatsızlık bile önemsenmediğinde iyileşmeyebilir; bu altın kuralı UNUTAMAYIN lütfen, aksi halde ciddi müdahalelere maruz kalabilirsiniz!

Aşk - Duygular

Bu özel alanda, hiç de dinlendiğiniz söylenemez!

Gerçekten de, hiçbir şeyi yarım bırakmamanız nedeniyle, duygularınız yarım karar ılımanlığının ne demek olduğunu bilmiyorlar: Aşk dolu tutkularınız son derece coşkun, dostluklarınız daima çok candan, kinleriniz ve geçimsizlikleriniz çekişmeli...

Cazibenizle ve baştan çıkarma gücünüzle amaçlarınıza ulaşmasını biliyorsunuz; güçlü manyetizmanızın da bunda etkisi büyük, bundan emin olabilirsiniz...

 Sosyal Yaşam

Hareket, bağımsızlık, baskın olma sizi yönlendiren ana kavramlar.
Yenmeye olan açlığınız nedeniyle, zorluklar sizin için zorluk olmaktan çok sizi canlı tutan nimetler.

Hatta bazen kendinize engeller arıyorsunuz; bereket versin ki engele engel katmanıza gerçekten ihtiyacınız yok! Bazen yenilgiyi kabul etmesini bilin, gurura varan saldırganlığınızı susturun.

Bazen önce mantığın dinlenmesi iyi gelebilir: Dünyaya onu değiştirmek için gelmediğinizi unutmayın, bırakın bunu başkaları yapsın...

Ancak, önsezi ve kavrama gücünüzü, zekânızı, dış görünüşlerin ötesinin görülmesi gereken her yerde kullanmayı ihmal etmeyin.
 
Şans - Para

Sayıların hayatınızda, şans oyunlarında (piyango, loto, at yarışları vb.) ve günlük yaşamınızda belirleyici bir etkisi vardır.

Sizin için, altın sayı 13; bu sizin sihirli sayınız. Bazıları bunun uğursuz bir sayı olduğunu düşünebilirler. Bu sizin için geçerli değil. Onu her fırsatta kullanın: Örneğin önemli bir randevu için, ayın 13'ü veya saat 13; şans oyunlarında bu sayıyı kullanın vb.

Önsezilerinize dayanan hayalleriniz varsa - ki vardır - 21 sizin için en uygun sayı olacaktır.

Ve son olarak sempatik bir sayı olan 4'ü Mutluluk sayınız olarak kabul edebilirsiniz.
Son bir şey daha eklemek istiyorum: 

Pluton engelleri aşmasını bilenleri cömertçe ödüllendirir. Başarı, yolun sonunda sizi bekliyor. Unutmayın!

İçinizde, doğuştan gelen ve içinde bulunduğunuz şu dönemde karşı karşıya kaldığınız zorlu hayat şartlarının ve talihsizliğinizin zıddı olan, çok büyük bir potansiyele (tahmin edilmedik bir şans ve para potansiyeli) sahip olduğunuz ortada.

Durmadan tekrarlanan ciddi sorunlara
(bilhassa da parasal sorunlar) ve zorlu bir
hayata aslında hiç maruz kalmamanız
gerektiğini söylemeliyim

Neden mi?

Diğer gezegenler ile birlikte Kaderinizin efendisi olan Pluton, size önemli bir Şans Gücü sunmuş.

Bu gücün, parasal alanda ve hayatınızda gerçekten önem verdiğiniz meselelerde kendisini çok olumlu bir şekilde göstermesi gerekiyor. Ama şu an pek öyle değil...

Hayatınızın belli bazı dönemlerinde küçük mutluluklar yaşadığınız muhakkak... Ne var ki, hayatınızın birçok alanında şanssız olduğunuzu biliyorsunuz. Öyle değil mi?

Hayat yolunda başka şans ve mutluluk dönemleri ile karşılaşmışsınız. Ancak, birileri veya bir şeyler sizin şansınızı değerlendirmenize engel olmuş. Şans her defasında yanınızdan geçip gitmiş.

Yüksek para tutarları da, birçok defalar kapınızı çalmış, ama yine görünmez bir el sizin bu fırsatı kazanca dönüştürmenize engel olmuş.

Bugün, yarın ne olacağını gerçek anlamda bilmeden günbegün ilerliyorsunuz.
Kendinize olan güven eksikliğiniz nedeniyle, sonuçları ağır olan kararlar da almışsınız... Belki de bunun sizin hatanız olduğunu düşünüyorsunuz.

Ama, öyle değil!
İçimde garip bir his var. Sanki sizi her defasında hatalı karar almaya zorlayan kötü bir etki var gibi... Bu size şans yerine şansızlığı çekiyor (bilhassa da parasal açıdan).

Kendinize, "Benim hiç şansım olmadı... Bu durumdan asla çıkamayacağım! " demeyin.

Bana inanın! Tecrübeme dayanarak, bunun aslında hiç öyle olmadığını söyleyebilirim. Hatta tam aksi...

Görüyorsunuz ya, sizin de Mutlu olmaya hakkınız var.
Astral gökyüzünüzde kötü yıldız olmadığını bilin.


Pek yakında gökyüzünüzde harekete geçecek olan hâkim gezegenlerin gösterdiği Şans ve Mutluluk Yolunu takip etmeniz yeterli!

Sizin durumunuzda; Pluton ve diğer hâkim gezegenler size daha önce birçok şans (parasal da dahil olmak üzere) fırsatı sunmuş, ancak bildiğiniz, bariz bir nedenden dolayı hiçbir şey yapamamışsınız.

Bu sizin hatanız değil. Yanınızda size durumun önemini kavramanızda yardım edecek ve size ne yapmanız gerektiğini söyleyecek biri olmamış.

Keşke daha önce tanışsaymışız… O zaman duruma müdahale edebilir ve size neyi, ne zaman ve nasıl yapmanız gerektiğini açıkça söyleyebilirdim.

Sizi kaçınabileceğiniz güçlüklere karşı uyarabilir, hele de Şans ve Para fırsatlarını tam anlamıyla değerlendirmenize yardım edebilirdim.

 

Şu bir gerçek ki; yaşamınız çok güzel yönde değişebilirdi. Ve bugün yaşamakta olduğunuz büyük sorunların hiçbirini tanımamış olurdunuz.

Geçmişe hayıflanmanın bir faydası yok. Şimdi mutluluğunuz açısından önemli olan, henüz harekete geçmekte çok gecikmemiş olmanız. 

Bu günden itibaren, en derin hayalinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım (gereken zamanı ayıracağım).

Gelecek haftalarda yaşamınızın değişebileceği kanaatindeyim. Bunu benliğimin derinliklerinde hissediyorum. Bana güvenebilirsiniz. Çok ama çok nadir yanılırım.

Ancak, çok dikkatli olmanız gerekiyor!
Yakın geleceğinizdeki tüm Şans ve Para fırsatlarını size belirgin bir şekilde gösteren bir el olmaksızın, karanlıkta ilerlemeye devam edemezsiniz.

Sizin yaşınızda, 31 yaşında, mutluluk fırsatlarının kapınızı çalmaya devam ettiklerini bilmenizi isterim. Bu mutluluklardan hiç kuşkusuz bir şekilde payınıza düşeni alabilirsiniz.

Bunun için, sunulan birçok Şans ve Para fırsatlarını değerlendireceğiniz zamanları tam olarak bilmeniz gerekiyor. 

Bu, fırsatların karşınıza çıktıkları sırada hepsini değerlendirebilmeniz için gerekli... Size bütün her şeyi açıklayacağım. Özellikle de, sizin hakkınızda oldukça şaşırtıcı şeyler düşünüyorum.
Büyük bir önseziye, hassasiyete ve cömertliğe sahipsiniz; ancak diğerleri bu durumunuzdan faydalanıyor, kendinizi iyi hissetmediğinizi fark etmiyorlar.

Ben sizi kaygılı, dışarıdan gelen saldırılara karşı bir parça savunmasız ve hayatın haksızlıklarına karşı kendisini nasıl savunacağını henüz bilmeyen biri olarak görüyorum.

Bu konuda,
sizi bizzat ilgilendiren bir Sırrı
sizinle paylaşmam gerekiyor:
 
Hiç farkında olmadığınız ve kullanmadığınız bir güce (Sınırsız bir İç Güç) sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Ben onu birçok defa net bir şekilde gördüm.

Peki, bu gücü neden fark etmediğinizi ve kullanmadığınızı biliyor musunuz? Birçok kişinin kendisini diğerlerinden daha iyi gördüğünü belki fark etmişsinizdir...

Siz ise tam tersine bir örneksiniz. Daha çok zayıf noktalarınızı görme eğilimindesiniz.

Daha önce kendinize şu soruyu sormuş olduğunuzu düşünüyorum: "Neden bazıları mutluluk içinde yüzüyor da, ben yüzmüyorum?"

Bu negatif düşünceleri bir yana bırakmalısınız. Sizin de, bu zamana dek sahip olmadığınız daha çok şans ve paraya sahip olmaya hakkınız olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bunun için istisnai bir müdahalede bulunmamı kabul etmeniz yeterli.

 

İşte sizin için yapmayı düşündüklerim:
Öncelikle, size yardım edebilmem için şahsen karşılaşmamızın gerekmediğini bilmeniz önemli.

Sizden önce, sizinle aynı şans ve para sorunu olan yüzlerce kişiye yardım ettim ve her defasında en önemli sorunları ortadan kayboldu... Ve bunu onlarla şahsen karşılaşmadan yaptım.

Sizin için hissettiklerime dayanarak (ilk izlenimime daima güvenirim), çok yakında yaşamınızın en güzel dönemlerinden birine gireceğinize inanıyorum.

Bu ayrıcalıklı dönemin 16.01.2016 itibariyle başlaması bekleniyor. Daha kesin konuşmak istemiyorum, çünkü bu 16.01.2016 tarihinden birkaç gün önce veya sonra gerçekleşebilir.

Bu dönemin, parasal alanda yüksek bir şansın hâkim olduğu 3 ay boyunca sürmesi, bu 3 ayı özel yaşamda çok olumlu gelişmelere gebe olan bir diğer 3 ayın takip etmesi, yani 15.04.2016 tarihine dek devam etmesi bekleniyor.

Bu dönem boyunca, değerlendirmeniz gereken Şans ve Para fırsatlarının tamamını göstermek üzere düzenli olarak yanınızda olacağım.

Kapınıza dayanan sorunlardan kaçınmak için ne yapacağınızı
(ve onları nasıl lehinize çevireceğinizi)
göstereceğim.
 

 

Tüm kaderinizi derinden etkileyecek olan bu dönemi göz ardı etmeye hakkınız yok. Bu dönemin başındaki ilk fırsatların tamamını %100 değerlendirebilmek için, söyleyeceğim zamanda harekete geçmeniz yeterli.

Tavsiyelerime uyarsanız, durumunuz çok kısa sürede iyileşecektir.

Sizi en çok düşündüren meseleye gelince, çok yakın bir gelecekte (düşündüğünüzden çok daha çabuk) mutlu bir çözüm görüyorum. 

Ana neden:

Hemen önümüzdeki haftalardan itibaren, sizi ve geleceğinizi en çok etkileyen hâkim gezegen Pluton, diğer faydalı gezegenler ile birlikte yakın kaderinizi etkileyecek ve lehinize çevirecek. Bu şans bir daha uzun bir süre yeniden sunulmayacak.

Şans ve para açısından sizin için ışıl ışıl bir gelişmenin yaşanacağını anlamalısınız.

Yaşamınızın bu döneminde, parasal, duygusal ve ailevi olmak üzere her önemli alanda şanstan mutluluk payınızı alacağınıza derinden inanıyorum.

Bazı belli dönemlerde, para kazandıran oyunlar başta olmak üzere, finansal başarı şansınızın 10, 20 ve hatta 30 katına çıkacağını biliyor olmalısınız.

Gelecek aylardan birinde büyük miktarda para kazanma şansınızın 30 katına çıkacağı dönemleri gerektiğinde derhal size söyleyeceğim!

Finansal açıdan mümkün mertebe fayda sağlayabilmeniz için, bu değerli bilgileri kullanmanız gereken tarihlerin hepsini sizinle paylaşacağım.

Ancak, dikkatli olmanız gerekiyor. Kaçınılması gereken bir engel var. Dikkati çok fazla üzerinize çekmemeniz gerekiyor.

Size gıpta eden biri var ki bazı kötü şans dalgalarını size doğru yönlendirebilir ve yüksek tutarda bir para girişine engel olabilir (bu düşündüğümüzden çok daha çabuk bir şekilde gerçekleşebilir).

Böyle bir durum söz konusu olduğunda, bu kişinin negatif dalgalarına karşı tamamen korunmak için ne yapmanız gerektiğini size açık bir şekilde anlatacağım. 

Ayrıca, kaderinizin artık çok yakın olan mutluluğa doğru kararlı bir şekilde yönelmesi için (karşılaşacağınız şans dönemleri sırasında) hangi kararları almanız gerektiğini söyleyeceğim.

 

Yakın geleceğiniz hakkında bu kadar olumlu düşünebiliyorsam, bu bazı şeyleri meydana gelişlerinden çok önce görebilme gibi kanıtlanmış bir yeteneğe sahip olduğumdandır...

Fala inanmayan kişilerin itirazları nedeniyle, benden birçok parapsikoloji testi gerçekleştirmem istendi. Testten elde edilen şaşırtıcı sonuçlar, yalnızca %3 gibi çok zayıf bir yanılma marjını ortaya koydu.

Peki, bu ne demek oluyor? Bu demek oluyor ki, bir kişinin geleceğini %97'lik bir kesinlik payı ile yanılmadan görebiliyorum. Bunu yapabilen çok az sayıda falcı var.

Bana inanın... Önümüzdeki aylarda neler olacağını bilmeniz kesinlikle çok önemli ve ben size bunları zevkle açıklayacağım.

Böylece, yakın geleceğinizde, sizi bekleyen olumlu şeyleri kesin olarak bilme şansına sahip olacaksınız.

"Bunu bilmeye ihtiyacım yok. Geleceğim şu sıralar parlak görünmüyor, durumun ne zaman ve nasıl düzeleceği hakkında bir fikrim yok" şeklinde düşünmeyin.

Yolunuza çıkacak engellerin neler olduklarını ve onlardan nasıl kaçınacağınızı, parasal açıdan kesinlikle değerlendirmeniz gereken hangi şansların sunulduğunu bilmezseniz geleceğinizin lehinize gelişemeyeceği ortada...

Artık, 16.01.2016 itibariyle kaderinizi derinden etkileyecek istisnai bir şans döneminin başlayabileceğini biliyorsunuz.

İlk 3 aydan itibaren, size sunulacak büyük şans ve para fırsatlarını mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor. Bu dönemi özel hayatınızda oldukça pozitif etkileri olacak 3 ay daha takip edecek.

Derin etkilere sahip bu 6 ay yaşamınıza yepyeni bir yön verecek. Hele de neyi, ne zaman ve nasıl yapacağınızı bilirseniz!

 

Bu nedenle size işte şu şekilde hareket etmenizi öneriyorum:

Acil yardım talebinizi alır almaz, önünüzdeki bu dönemin yaşamınızın en önemli 6 ayı olması için, "Günlük Şans ve Para Yıldız Falı" nıza bakacağım.

Bu büyük falda öğrenecekleriniz, siz ve geleceğiniz hakkında bu zamana dek duyduklarınızdan gerçekten çok farklı olacak.

Diğer bazı falcıların söylediklerinden çok daha kapsamlı ve çok daha detaylı bilgiler keşfedeceksiniz.

Şu sıralar parasal sıkıntı içindeyseniz, yakın geleceğinizde paranın artık sizin için sorun olmayacağını söyleyebilirim.

İhtiyacınız olduğu kadar paraya sahip olacaksınız. Gerçekten de, 16.01.2016 tarihinden itibaren önemli miktarda bir para girişi yaşamınızın tamamını derinden etkileyecek.

Bu ani ve beklenmedik para girişi, astral gökyüzünüzde kesin bir şekilde yazıyor.

Siz henüz bilmiyorsunuz ama o şu anda sizin için hazırlanıyor. Bunun gelecek haftalarda gerçekleşmesi gerek.

Finansal açıdan, size aşağıdaki hususlara yönelik detaylı ve kesin bir açıklamada bulunacağım:

Beklenmedik ve umulmadık bir para girişini tam olarak ne zaman alabilirsiniz ve birçok defa nasıl alırsınız.
Ne zaman artık net bir şekilde para sıkıntısından kurtulacaksınız ve toplam ne kadar bir tutar bekleyebilirsiniz.
Beklenmedik önemli harcamaları karşılayabilmek için kenara para koymak üzere ne zaman tedbirli davranmanız gerekecek ve bu harcamalar neler.
Yaşamınızın geri kalan kısmında daima yeterli miktarda paraya sahip olabilmeniz için nasıl hareket etmeniz gerek.
 


Şans açısından, size kaderinizin gizli sırlarını açıklayacağım:

Bugüne dek, tüm çabalarınıza rağmen, yaşamınızın neredeyse bütün önemli alanlarında daima talihsiz olduğunuzu fark etmiş olmalısınız.

Size bu talihsizliğin yakında sona ereceğini söyleyebilirim.

Diğer gezegenlere göre baskın bir pozisyona sahip olan hâkim gezegeniniz Pluton, şanstan yana mükemmel bir oluşumdan faydalanacağınızı açık bir şekilde müjdeliyor.

16.01.2016 tarihinden itibaren, en önemli dileğiniz aniden ve beklenmedik bir şekilde gerçekleşebilecek.
Büyük tutarlar kazanma şansınızın 30 katına çıkması için, kazanma şansınızın haftanın hangi günlerinde ve hangi oyunlar için zirvede olduğunu size açık bir şekilde söyleyeceğim.
Size ayrıca para kaybetme riskinizin bulunduğu, oynamaktan kaçınmanız gereken daha az elverişli dönemleri de açıklayacağım (bu dönemler az miktarda da olsa var).
Hangi oyunları oynamanız, hangi oyunlardan kaçınmanız gerektiğini söyleyeceğim.
En önemli dileğiniz için, gerçeğe dönüşmesi için şansın nerede, ne zaman ve nasıl zirvede olacağını bileceksiniz.
Size sunulan tüm fırsatları tanıyabilecek ve onları avantajınıza çevirebileceksiniz.
Kiminle ve nerede ilginç karşılaşmalar yaşayacağınızı ve bu karşılaşmaların lehinize olup olmadıklarını veya bu karşılaşmalardan kaçınmanız gerekip gerekmediğini ve nedenlerini anlatacağım.

 

Duygusal açıdan, en ufak detaylara dek bileceksiniz:

Önemli bir tanışmanın/karşılaşmanın söz konusu olup olmadığı (dostluk veya aşk açısından)...
Ne zaman, nerede ve kimle tanışacağınız/karşılaşacağınız...
Aklınızdaki kişinin size karşı duyguları olup olmadığını, onu kendinize çekmek ve yanınızda tutmak için neler yapacağınız...
Biri size aniden sırtını dönüyorsa, bunun nedenleri ve size en kısa sürede geri dönmesi ve arzuladığınız tüm mutluluğu beraberinde getirmesi için yapacaklarınız... 

"Günlük Şans ve Para Yıldız Falı" nızda, size, geleceğinize ve kişisel ve ailevi meselelerdeki önemli seçimlere dair yalnızca benim açıklayabileceğim bilgiler bulacaksınız.

Ayrıca, alınacak önemli bir karar varsa, hangi alanlarda olduğunu ve ne yapmanız gerektiğini de söyleyeceğim.

Kişisel projelerinizin hepsinin tam istediğiniz gibi gerçekleşmesini arzu ediyorsanız, hiçbir bahane ile kaçırmamanız gereken önemli tarihler söz konusu. 

Ayrıca sahip olduğunuz bazı kabiliyetleri de size açıklayacağım ve bu kabiliyetleri kendinize ve mutlu bir yaşama olan güveninizi yeniden kazanmanız için kullanmanıza yardımcı olacağım.

Ezelden beri beklediğiniz mutluluk yanıbaşınızda... Bugün için kendinizden şüphe duysanız bile, sizin için her şey 31 yaşında başlayacak.

Sizin de görebileceğiniz gibi,
tüm yaşamınızın muhtemelen en güzel Şans dönemi
müjdeleniyor.
 
Yardım elimi kabul etmelisiniz. Böylece yaşamınız tamamen değişecek ve en önemli dönemlerde daha fazla şansa sahip olabileceksiniz. 
  

"Günlük Şans ve Para Yıldız Falı" En Önemli Dileklerinizin muhtemelen çok kısa bir sürede gerçekleşmesi için gereken doğru kartlara sahip olacaksınız.

Bilenler için, talihsizlik diye bir şey
yoktur.
Ne olacağını bilmemeniz, gelecek yaşamınızdaki önemli alanlarda, kaçınılmaz bir şekilde talihsizlik sorunlarına neden olur.

Daha önce, özel meselelerde ve parasal açıdan sorunları bulunan birçok kişiyi, doğru zamanda müdahalede bulunarak kurtarabildim.

Bu doğru zamanları biliyor musunuz? Hayır, ama ben size yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olmak amacıyla gerekli diğer bilgiler ile birlikte bunu da söyleyeceğim. 

Tecrübelerime dayanarak, en güzel ve en çabuk elde edilen başarıların çoğunlukla en umutsuz durumlardan doğduğunu söyleyebilirim.

Şansınız ve mutluluğunuz orada,
kapınızda...

Tavsiyelerim, mutlu bir hayat için hatalardan kaçınmanıza ve olanakları olabildiğince değerlendirmenize yardımcı olacak.

Astral gökyüzünüzde önümüzdeki haftalardan itibaren olacaklar, sizin için büyük önem taşıyor.

Onay verirseniz, kaderinizi tamamen değiştirmeniz için maksimum şansa sahip olmak üzere harekete geçmeniz gereken zamanı bilmenize hemen yardımcı olacağım.

"Günlük Şans ve Para Yıldız Falı" nızın sizi kaçınılmaz bir şekilde şansa ve hayattan beklentilerinizin gerçekleşmesine doğru yönlendireceğinden hiç kuşkunuz olmanız. İşte bir örnek...

Her iki tarafında sıra sıra kapılar bulunan uzun bir koridorda bulunduğunuzu hayal edin.

Bu kapıların bazılarının arkasında, size sunulan şans ve para var, Neşe ve Mutluluk getirecek, sizi seven kişiler ve sırlar var. Bu kapıların bazılarını açtığınızda, yaşamınız yeni bir ışık kazanacak.

Ancak dikkatli olun; bazı kapıların arkasında şans ve para gizlense de, bazılarının arkasında da hayal kırıklıkları, yalnızlık ve çaresizlik var... 

Seçme hakkınız olsa hangi çözümü seçerdiniz?
1. Bu koridoru, arkasında risk ya da mutluluk olan kapıları rastgele bir şekilde açarak mı geçerdiniz?

2. Yoksa bu koridoru kapılardan hangilerini açmanız, hangilerini kapalı tutmanız gerektiğini bilerek mi geçerdiniz?

Elbette, aklı başında her insan gibi 2. seçeneği tercih edersiniz...

 

Artık yüzlerce kişinin hayatlarında neden sorunlar ile karşılaştıklarını anlayabilirsiniz. Geleceklerinin neye gebe olduğunu bilmiyorlar ve kötü zamanda kötü kapıyı açıyorlar.

Sizin durumunuzda, her ne pahasına olursa olsun kaçınmanız gereken tuzaklar var. Ancak, değerlendirmeniz gereken güzel şans ve para dönemleri de var.

Televizyondaki birçok ünlü kişinin, siyasetçilerin ve hatta iş adamlarının neden fala ve astrolojiye başvurduklarını biliyor musunuz? 

Çünkü, onlar için, fal ve astroloji, kendi sahip oldukları kabiliyetin dışında, onlara başarısızlıklardan kaçınma ve daha fazla başarı elde etme imkanı sunuyor.

İşte bu nedenle aralarından bazıları bana geliyor ve açık bir şekilde bunun başarılarının sırlarından biri olduğunu söylüyorlar. 

Size isim verebilirdim ama bilgilerin gizliliği, özel yaşama saygı ve meslek adabı çerçevesinde bunu yapamayacağım.

Bir yayıncı tarafından, binlerce kişi üzerinde birçok yıl süren önemli bir araştırma gerçekleştirildi. Bu araştırma, hayatlarında hiçbir şey kazanmamış (veya ufak miktarlar kazanmış) olan kişilerin %97'lik bir kısmından fazlasının, şans dönemi boyunca gerçekleştirilen bir yıldız falı sayesinde aniden kazanmaya başladıklarını şaşırtıcı bir şekilde ortaya koymuştur. 

Size göndereceğim "Günlük Şans ve Para Yıldız Falı" nın 16.01.2016 tarihinde başlayacak olan önemli bir şans dönemini olumlu yönde etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

Bu hayatınızın gelecek 6 ayını ilgilendirecek. Gerekli tüm değerli bilgileri ve kişisel tavsiyelerimi içerecek.
Bu Tam, Kesin ve Günlere Göre Hazırlanmış Falda, şunları öğreneceksiniz (diğer birçok şeyin yanı sıra):
Önünüzdeki şanslı 6 ay boyunca değerlendirmeniz gereken kesin Şans dönemleri hangileri (Bunlar arkasında Para, Aşk ve Şans bulunan kapılar).
Kesinlikle kaçınmanız gereken engeller hangileri (Bunlar arkasında talihsizlik, sorunlar ve umutsuzluk olan kapılar).
Oyun, Aşk, Para, Aile gibi sizi en çok ilgilendiren alanlardaki en elverişli dönemler hangileri. Ancak hepsi o kadar değil...
Size ayrıca ailevi ilişkileriniz ve diğerleri ile olan ilişkileriniz açısından belirli konulara yönelik özel tavsiyelerde de bulunacağım.

Yalnızlığı yenmenize yardımcı olacağım ve hakkınız olan mutluluğa erişmenize engel olan bu lanetli kilidi nasıl kıracağınızı da söyleyeceğim.  

Sizin için başladığım çalışmaya devam edebilmek için, hakkınızda bazı bilgilere ihtiyacım var.

Bu nedenle ekteki formu doldurmanızı rica ediyorum.

Bu formda özel hayatınıza dair herhangi bir bilgi istenmediğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz tüm bilgilerin yalnızca sizin ve benim aramda kalacaklarını da garanti ederim. Mutluluğunuz yakın.

Söylediğim gibi, mutluluğunuz sandığınızdan daha yakında. Bunu benliğimin derinliklerinde hissediyorum. Siz de hissediyorsunuz değil mi?

Birkaç gün içinde, Muhteşem Şans Döneminizin ilk faydalı olaylarını somut bir şekilde görmeye başlayacaksınız. 

Önümüzdeki 6 ay için, "Günlük Şans ve Para Yıldız Falı"nız geçmişte hayatınızı değiştirmeniz için karşınıza çıkan güzel fırsatları kaçırmanıza neden olan hataları tekrarlamamanızı sağlayacak.

Bu Fal, size sunulan bu 6 aylık Muhteşem
Dönemden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak.
 

Hak ettiğiniz mutluluğu nihayet yakalamanız için gereken, ekteki formu doldurmak ve bugün bana göndermek.

Yarına ertelemeyin. Bir gün daha beklemeniz için hiçbir neden yok.

Artık, siz ve kaderiniz hakkında onca şeyi öğrenmek gibi bir şansa bir daha asla sahip olamayacağınızı biliyorsunuz.

Sırf zamanında davranmadınız diye, sizi bekleyen şansın yanından bir kez daha geçip gitmeniz yazık olur...

Çok kısa bir süre içinde, hayatınızın en eksiksiz, en detaylı ve en açık şans ve para fallarından birini alabilirsiniz.

Pek yakında şans yaşamınızdaki ilk olumlu gelişmeler ile size ansızın gülümsediğinde...

Hayatınızın arzuladığınız şekilde değiştiğini, söylediklerimin hepsinin gerçekleştiğini gördüğünüzde...

Bana güvendiğiniz için kendinizi tebrik edeceksiniz.

O halde ben de size güveniyorum, sizin ve tüm sevdiklerinizin Mutluluğu ellerinizin arasında.

Bugünden itibaren size yardım için harekete geçmek üzere, e-posta ile haberlerinizi bekliyor olacağım.

Tüm içtenliğim ve dostluğumla,
Sadık dostunuz,Vizyoner MedyumÇOK ÖNEMLİ:
Çalışmam ve sizin çalışmama ilişkin memnuniyetiniz, hızlı bir geri ödeme garantisi altındadır.

Daha açık bir deyişle, eğer çalışmamdan memnun kalmazsanız, bunu bana "Şans ve Para Yıldız Falı"nızla ilgili olduğunu belirten basit bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Herhangi bir başka açıklama yapmaksızın "Paramı geri almak" istiyorum yazmanız durumunda, size herhangi bir soru sorulmaksızın paranız derhal eksiksiz olarak geri ödenecektir. Böylece, hayatınızın herhangi bir parasal kayıp riski almaksızın değişebileceğine dair tam bir garanti almış oluyorsunuz.

"Şans ve Para Yıldız Falı"nız ile birlikte size aşağıdaki hediye gönderilecektir:
Dilekleri Gerçekleştiren Sihirli Tılsım

Gizemli bir sır, astral güçlere bürünmüş görünüyor. Gizli dileklerinizin çabuk bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakla tanınıyor... Bir şans dönemi boyunca, bir Sihirli Tılsıma sahip olma ayrıcalığına sahip olan birçok kadın ve erkek, çoğunlukla 7 günden az bir süre içinde GİZLİ DİLEKLERİNİN gerçekleştiklerini gördüler. Onu mümkün olan en kısa sürede kullanmanızın gerekiyor... Yaşamınız boyunca hiç karşılaşmadığınız, çok büyük bir değişikliğe hazırlanın.
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder